marta-zubrycka39

projekt #365dniwdzięczności

Po urodzeniu córeczki miałam sobie zrobić 3-miesięczną przerwę od jakiejkolwiek aktywności zawodowej
i od mediów społecznościowych… zrobiło się z tego ponad 15 miesięcy… najczulszych miesięcy w moim życiu.

marta-wilgocka11

Rok 2018 był mojej Belli. W 2019 chcę przemycić też trochę siebie… Dlatego rozpoczynam projekt, bardzo osobisty, bez planu, z potrzeby duszy… Dla Was. Dla Ciebie.

Jakieś dwa lata temu robiłam projekt #100dniwdzięczności i wspominam to jako wspaniałe doświadczenie, nie tylko moje, ale przede wszystkim ludzi, którzy wzięli w nim udział.

Wdzięczność jest dla mnie najpiękniejszą i najbardziej wartościową praktyką,
jaką kiedykolwiek poznałam i jakiej doświadczyłam.

Cała psychologia może się schować przy prostej, codziennej wdzięczności, która pozwala docenić i pokochać życie w jego obecnym kształcie
i formie. Pozwala być tu i teraz. Relaksuje. Przywołuje do tego, co najważniejsze. Pokazuje wartości. Pomaga utrzymać kontakt z samym sobą.
I iść za głosem serca, a nie chwilowych potrzeb.

rhdr
marta-wilgocka6

Początkowo chciałam zrobić ten projekt sama, w zaciszu mojego dziennika, z długopisem w ręce. Ale nie mogę. Czuję, że być może komuś ten projekt będzie potrzebny. Że może ktoś skorzysta… choćby jedna, jedyna osoba. Więc warto. Więc robię go online, choć po prawie dwóch latach przerwy od życia zawodowego czuję się bardzo niepewnie. Ale właśnie z perspektywy czasu widzę, co jest naprawdę ważne i wartościowe. I tym chcę się dzielić. O tym pragnę Ci opowiedzieć. Żebyś miał z czego czerpać dobrą energię. Obudźmy ją razem w 2019 roku, niech wibruje w Tobie i w świecie. Nie ważne, w jakiej chwili zaczniesz, kiedy skończysz, czy się po drodze zatrzymasz. To nie wyścig. To projekt bez ram, dopasuj go do siebie. A ja będę Ci przypominać o wdzięczności. Żebyś pamiętał, co jest w tej chwili naprawdę ważne dla Ciebie. Żebyś pielęgnował w sobie miłość do siebie i do świata. Żebyś czuł się dobrze ze swoim życiem.

Chodź! Wystarczy notes. Kartka. Telefon.

Zróbmy sobie najpiękniejszy rok życia! 

z miłością,

m.

@martawilgocka

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.