marta-zubrycka25

Poradnia życiowa

To miejsce eksperymentalnej przestrzeni wsparcia życiowego.
Eksperymentalnej, ponieważ nie mam na nią ścisłego planu

Chcę stworzyć przestrzeń dla Ciebie, dla Was. Przestrzeń, która będzie mądra, pełna wsparcia i która będzie otwierała ciało, umysł, serce i może czasem nawet duszę. To miejsce, w którym można spojrzeć na życie z pewnej perspektywy, dowiedzieć się czegoś ciekawego i poznać siebie i innych lepiej. Będzie się zmieniać. Tak, jak każdy z nas.

Jak to działa?

Wyślij do mnie wiadomość, a ja postaram się nią odpowiedzieć lub poruszyć ten temat w jednej z odpowiedzi w artykule.

Każda odpowiedź będzie inna. Czasem rozpisuję się bardzo, a słowa same płyną. Czasem wystarczy polecona książka lub jedno pytanie. Napiszę dokładnie to, co poczuję. Pamiętaj, to życiowe rozmowy, nie psychologiczne porady.

Pytanie i odpowiedź zostaną opublikowane w formie artykułu, aby więcej osób mogło z nich skorzystać. Wbrew pozorom, jesteśmy do siebie bardzo podobni. Spotykają nas te same życiowe trudności, doświadczamy podobnych emocji, przeżywamy te same lęki i obawy. Poradnia jest darmowa i “otwarta”. Pisząc tutaj, zgadzasz się, aby Twoja historia lub pytanie i moja odpowiedź zostały opublikowane i wspierały innych. Oczywiście anonimowo.

marta-wilgocka3

I jeszcze jedno.

Proszę, piszcie też o rzeczach dobrych.

Takich, które wprawiły wasze ciała, serca i dusze w drgania wdzięczności.

O tym też chcę tutaj rozmawiać.

Regulamin Poradni Życiowej

1. Poradnia życiowa to miejsce, gdzie chcę być bliżej ludzi, bliżej społeczności, do jakiej docieram i bliżej życia moich klientów i czytelników. Chcę być bliżej Was i Waszych realnych doświadczeń.

2. Jest to miejsce, w którym możesz opisać swoje doświadczenie, problem, podzielić się inspiracją, poprosić o radę i wsparcie. Wysyłasz wiadomość bez żadnych zobowiązań i bezpłatne, a ja w miarę możliwości odpowiadam na nią w formie artykułu, filmu lub postu w mediach społecznościowych.

3. W momencie, gdy wiadomości będzie pojawiać się dużo, nie będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie. Zastrzegam sobie więc prawo do wyboru wiadomości, pytania, problemu, na jaki odpowiem w danym tygodniu. Będę starała się wybrać problem/sytuację/pytanie dotyczące największej ilości osób lub według mnie najważniejszy.

4. Opisując swoją sytuację lub zadając pytanie, zgadzasz się, aby Twoja wiadomość (bez danych osobowych, jedynie z podanym przez Ciebie imieniem) została opublikowana na moim blogu i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

5. Jeśli chcesz napisać do mnie prywatnie, skorzystaj ze zwykłej wiadomości e-mail.

6. Poradnia jest miejscem, które będzie się zmieniać. To elastyczna forma i dopiero będę sprawdzać jej działanie. Chcę zrobić to tak, żeby jak najlepiej służyła moim czytelnikom i żebyście mogli czerpać z niej wiedzę, inspiracje, a przede wszystkim wsparcie, dlatego też w przyszłości mogą nastąpić pewne zmiany co do jej funkcjonowania.

7. Wraz z wysłaniem wiadomości, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony.

8. Nie będę odpowiadać na wiadomości, które będą komukolwiek ubliżać, szerzyć dyskryminację lub będę opisane w sposób wulgarny.

@martawilgocka

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.