marta-zubrycka25

Poradnia życiowa

To miejsce eksperymentalnej przestrzeni wsparcia życiowego.
Eksperymentalnej, ponieważ nie mam na nią ścisłego planu

Chcę stworzyć przestrzeń dla Ciebie, dla Was. Przestrzeń, która będzie mądra, pełna wsparcia i która będzie otwierała ciało, umysł, serce i może czasem nawet duszę. To miejsce, w którym można spojrzeć na życie z pewnej perspektywy, dowiedzieć się czegoś ciekawego i poznać siebie i innych lepiej. Będzie się zmieniać. Tak, jak każdy z nas.

Jak to działa?

Wyślij do mnie wiadomość, a ja postaram się nią odpowiedzieć lub poruszyć ten temat w jednej z odpowiedzi w artykule.

Każda odpowiedź będzie inna. Czasem rozpisuję się bardzo, a słowa same płyną. Czasem wystarczy polecona książka lub jedno pytanie. Napiszę dokładnie to, co poczuję. Pamiętaj, to życiowe rozmowy, nie psychologiczne porady.

Pytanie i odpowiedź zostaną opublikowane w formie artykułu, aby więcej osób mogło z nich skorzystać. Wbrew pozorom, jesteśmy do siebie bardzo podobni. Spotykają nas te same życiowe trudności, doświadczamy podobnych emocji, przeżywamy te same lęki i obawy. Poradnia jest darmowa i “otwarta”. Pisząc tutaj, zgadzasz się, aby Twoja historia lub pytanie i moja odpowiedź zostały opublikowane i wspierały innych. Oczywiście anonimowo.

marta-wilgocka3

I jeszcze jedno.

Proszę, piszcie też o rzeczach dobrych.

Takich, które wprawiły wasze ciała, serca i dusze w drgania wdzięczności.

O tym też chcę tutaj rozmawiać.

Regulamin Poradni Życiowej

1. Poradnia życiowa to miejsce, gdzie chcę być bliżej ludzi, bliżej społeczności, do jakiej docieram i bliżej życia moich klientów i czytelników. Chcę być bliżej Was i Waszych realnych doświadczeń.

2. Jest to miejsce, w którym możesz opisać swoje doświadczenie, problem, podzielić się inspiracją, poprosić o radę i wsparcie. Wysyłasz wiadomość bez żadnych zobowiązań i bezpłatne, a ja w miarę możliwości odpowiadam na nią w formie artykułu, filmu lub postu w mediach społecznościowych.

3. W momencie, gdy wiadomości będzie pojawiać się dużo, nie będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie. Zastrzegam sobie więc prawo do wyboru wiadomości, pytania, problemu, na jaki odpowiem w danym tygodniu. Będę starała się wybrać problem/sytuację/pytanie dotyczące największej ilości osób lub według mnie najważniejszy.

4. Opisując swoją sytuację lub zadając pytanie, zgadzasz się, aby Twoja wiadomość (bez danych osobowych, jedynie z podanym przez Ciebie imieniem) została opublikowana na moim blogu i w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

5. Jeśli chcesz napisać do mnie prywatnie, skorzystaj ze zwykłej wiadomości e-mail.

6. Poradnia jest miejscem, które będzie się zmieniać. To elastyczna forma i dopiero będę sprawdzać jej działanie. Chcę zrobić to tak, żeby jak najlepiej służyła moim czytelnikom i żebyście mogli czerpać z niej wiedzę, inspiracje, a przede wszystkim wsparcie, dlatego też w przyszłości mogą nastąpić pewne zmiany co do jej funkcjonowania.

7. Wraz z wysłaniem wiadomości, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności strony.

8. Nie będę odpowiadać na wiadomości, które będą komukolwiek ubliżać, szerzyć dyskryminację lub będę opisane w sposób wulgarny.