Życie jest krótkie i nieprzewidywalne

– zjedz deser najpierw

Helen Keller

marta-zubrycka7

Kocham życie.

I tak naprawdę, mogłabym napisać tylko te dwa słowa, które najpełniej opisują moje bycie tutaj, na ziemi.
Ale to może wydawać się zbyt banalne, więc dodam kilka zdań.

marta-zubrycka6
marta-wilgocka2

Kocham życie dokładnie takie, jakie jest. Nieprzewidywalne, pełne zaskoczeń. I zachwytów. Wypełnione głośnym śmiechem i cichymi łzami wsiąkającymi w poduszkę. Kocham życie za to, że pozwala mi czuć.

Ciepło mojej córeczki, powiew wiatru, zapach rozmarynu, smak gorzkiej kawy, miękkie futro psa. Pragnę wszystkiego dotknąć, wszystko doświadczyć, przeżyć.

Kocham życie za ocean, śpiew ptaków i za drzewa. Wielkie stare drzewa, które wysłuchały tak wielu historii.

kocham życie.

miło mi Cię poznać

Mam na imię Marta i jestem Life Designerem. Prywatnie optymistką i realizatorką marzeń. Ale nie zawsze tak było. Byłam na skraju depresji, otoczona destrukcyjnymi relacjami, całkowicie pozbawiona wiary w siebie, przekonana o tym, że życie nie ma mi nic do zaoferowania. Któregoś dnia obudziłam się przerażona, zdając sobie sprawę z tego, że właśnie tracę moje życie. Dzień po dniu. Minuta po minucie. 

Postanowiłam, że zawalczę o siebie i zrobię wszystko, żeby wygrać!

Reszta to już historia. Dzisiaj żyję moimi marzeniami, zdrowa, pełna energii i wewnętrznej radości! A przede wszystkim odwagi i wiary w siebie.

Z moich doświadczeń wynika moja misja życiowa – sprawić, żeby świat był szczęśliwszym miejscem, żeby ludzie częściej się uśmiechali, doceniali siebie i wykorzystywali swój potencjał. Dlatego jestem taką pasjonatką, idealistką i marzycielką. Dlatego wierzę w pozytywne myślenie i uczę go innych. Bo całkowicie zmieniło moje życie. I dlatego przede wszystkim pracuję z poczuciem wartości – bez tego, nic nie jest możliwe.

marta-zubrycka8

Udowadniam, że marzenia się spełniają i uczę innych zakochiwać się w sobie i w życiu. Przekonuję moich klientów do tego, żeby uwierzyli w siebie, w swoje możliwości i odważnie realizowali swoje marzenia. Wiem jak to zrobić i największą radość mi sprawi, jeśli będę mogła się tą wiedzą z Tobą podzielić!

Jestem psychologiem i coachem. Wiedzę psychologiczną zdobyłam na kierunku Psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim. Coachingu uczyłam się na zaawansowanym kursie Practitioner Coach Diploma w najstarszej i największej w Europie szkole coachingu Noble Manhattan Coaching, uzyskując międzynarodowy dyplom i potrójną międzynarodową akredytację Noble Manhattan Coaching (NMC), International Institute of Coaching (IIC) i Institute of Leadership and Management (ILM).

marta-wilgocka9

jak pracuję

Jako psycholog pomagam innym uporać się z przeszkodami, ograniczeniami i lękami, które sprawiają, że nie realizujesz swojego potencjału. Jako coach, pomagam moim klientom odkryć ich unikalną wizję szczęścia, uwierzyć w siebie i spełniać marzenia.

Klienci przychodzą do mnie, aby odkryć swoje głębokie potrzeby, wartości, odnaleźć swoją unikalność i odważyć się żyć w zgodzie ze sobą. Aby odnaleźć siebie i żyć pełnią życia.

Jestem ekspertem w budowaniu zdrowego poczucia wartości, nauczaniu pozytywnego myślenia i budzeniu pasji życia.

Współpracowałam jako ekspert m.in z telewizją TVN, Magazynem Coaching, Magazynem Shape, Radiem Kampus, a także wygłaszając wykłady i prowadząc szkolenia m.in na V Konferencji Coachingu, Coachowisku, Konferencji Zapracuj na zdrowie, Soft Skills Academy, czy Festiwalu Boss.

Nie powiem Ci jak masz żyć, abyś był szczęśliwy. Ale pójdę z Tobą choćby na koniec świata, abyś odnalazł swoje szczęście.

marta-zubrycka10
marta-zubrycka9

moja filozofia

Głęboko wierzę, że każdy z nas jest kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym, każdy ma swoje powody i motywacje. Każdy też zasługuje na szczęście. Jednocześnie jesteśmy nierozerwalną wspólnotą, wszyscy dostaliśmy dar życia, odczuwania, miłości i celebrowania razem naszego istnienia. To wspaniałe doświadczenie dzielić się kawałkiem świata z innymi. A jeszcze cenniejsze jest słuchanie historii innych… twojej. Niezmiennie czekam na Twoją historię <3

Pragnę, aby przestrzeń, jaką tworzę, była miejscem, gdzie można zwiększyć samoświadomość, poznawać siebie i zdobywać odwagę do podążania drogą swoich marzeń. Gdzie można nauczyć się kochać i akceptować siebie, a także świat, który nas otacza. Aby to było miejsce, gdzie rośnie świadomość. Świadomość decyzji, wyborów, celów… Świadomość życia i tego, w jakim kierunku zmierzamy. I jak przeżywać życie w pełni, jak doświadczać wszystkich jego barw.

Jeszcze kilka lat temu chciałam wykrzyczeć całemu światu, że Moje prywatne osiągnięcia nierozerwalnie wiążą się z moim życiem zawodowym.

Stąd wiem, że w świecie nie ma ograniczeń. Ograniczenia są w naszej głowie.

A jak się ich pozbędziemy, to nagle otwiera się przed nami niesamowity świat – inna galaktyka, w której możliwości nie mają końca! I wtedy stajemy się prawdziwymi artystami, tworzącymi samych siebie. To fascynująca podróż, w której nieustannie samej sobie, a w której teraz towarzyszę Tobie.

marta-zubrycka36