2 komentarze

 1. Paulina
  Kwiecień 16, 2020 @ 9:33 pm

  Bardzo mi się podoba to o czym piszesz. Wielu ludzi mówi, że nie jest wierząca ale wydaje mi sie ze wszystko zależy od interpretacji tej wiary. Nie wkładania wszystkiego w ramy i nie nazywania wszystkiego na siłę.

  Reply

  • admin
   Kwiecień 17, 2020 @ 9:10 am

   Również tak myślę. Ludzie rezygnują z religii, ale wciąż czegoś im brakuje i czasem sami nie wiedzą, czego. Dla mnie duchowość jest ostatnią rzeczą, którą można włożyć w jakiekolwiek ramy. Ale tego niestety wiele osób się uczy od małego. Religią się straszy i uczy się przestrzegania nakazów i zakazów, więc nic dziwnego, że coś w naszym wnętrzu się buntuje przeciwko religii. Taka religia służy kościołowi jako instytucji, ale z pewnością nie służy wzmacnianiu naszej relacji z Bogiem, ze światem, ze świętym i nie buduje zaufania i miłości. Natomiast prawdziwa, głęboka duchowość to dla mnie właśnie zaufanie, oparcie, szacunek i miłość. I poczucie głębokiego sensu naszego życia.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 6 =

@martawilgocka

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.