Zaprojektuj życie, które pokochasz

Koło “Holistic Life Design” to autorski projekt holistycznego zarządzania swoim życiem. Dzięki profesjonalnym treningom, ebookom, kursom, filmom i artykułom, opartym o idee harmonii i balansu w życiu, zdobędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne, aby prowadzić w pełni satysfakcjonujące życie.

marta-wilgocka2

Zdrowie i rozwój osobisty

Odważ się naprawdę poznać siebie i bezwarunkowo siebie pokochaj. Podchodź z szacunkiem do swojego ciała, umysłu i duszy, doceniając siebie i swoją drogę. Zaakceptuj swoje doświadczenia i zamień je w unikalną historię, która będzie źródłem twojej mądrości. I dbaj o swoje zdrowie, fizyczne, psychiczne i duchowe każdego dnia, bo jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu.

smacap_Bright
smacap_Bright

Sukces Slow

Zaprojektuj życie, które pokochasz. Odważ się realizować swoje marzenia i iść swoją własną drogą. Odnajdź swoje talenty i pasje i wykorzystaj do ulepszenia życia, swojego i innych. Zaprojektuj życie w zgodzie ze sobą. Takie, którym naprawdę chcesz żyć.

Wzrost Duchowy

Zadbaj o harmonię i balans w swoim życiu. Zapanuj nad trudnymi emocjami, naucz się radzić sobie ze stresem i żyj w zgodzie ze sobą. I z całą Planetą. Postaw na jakość, nie na ilość. Odnajdź swoją wewnętrzną siłę i równowagę.

smacap_Bright
smacap_Bright

Celebracja Życia

Bądź odważnym optymistą i poszukiwaczem przygód! Bądź otwarty na życie i w pełni wykorzystuj każdy dzień. Odkrywaj swoją prawdziwą naturę, pozwalaj sobie na przyjemności i zachwycaj się pięknem codziennych doświadczeń.